istanul Hilton Bosphorus Hotel


”امکانات8.1”
”نظافت8.2”
”راحتی8.2”
”موقعیت8.7”
”اینترنت8.0”
”امتیازهتل8.1”

یکی از هتل های 5 ستاره استانبول که  دارای موقعیت مرکزی می باشد هتل Hilton bosphore می باشد.این هتل دارای منظره بسیار جذابی از تنگه بسفر می باشد.این هتل در فاصله 10 دقیقه ای از میدان تکسیم واقع شده است.از امکانات هتل می توان به استخر سرباز و سرپوشیده، باغ بسیار زیبای تزئین شده، حمام سنتی ترکی و 6 رستوران و بار می توان اشاره کرد.

مترو تکسیم به هتل Hilton bosphore بسیار نزدیک است و پیاده روی 5 دقیقه ای فاصله دارد همچنین تا ایستگاه مترو عثمان بی فقط 13 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

اتاق های هتل Hilton Bophoros   دارای بالکن می باشد و منظره اتاق ها رو به باغ و تنگه بسفر می باشد. کلیه اتاقها دارای پنجره می باشد و با طراحی های قدیمی و جدید تزئین شده اند.وان حمام اتاق ها از مرغوب ترین سنگ های تزئینی می باشد.راحت ترین امکانات رفاهی برای استراحت مسافرین در این هتل گنجانده شده است.صبحانه، نوشیدنی، اسنک های خوشمزه برای صبحانه سرو می شود.

غذاهای متنوعی  در رستوران اژدها سرو می شود در محیطی باز و منظره ای 360 درجه از غذای خود لذت ببرید.انواع غذاهای دریایی و گوشت های کبابی در تراس رستوران سرو می شود.تجربه بهترین غذاهای هندی را می توانید در رستوران هندی هتل تجربه کنید

منوی غذای کودک یکی از ویژگی های این هتل است برای راحتی کودک شما می توانید از صندلی مخصوص کودکان استفاده کنید.شنیدن موسیقی های زیبا بهترین لحظات را برای شما می سازد.

مراکز تندرستی بزرگی در این هتل بصورت 24 ساعته فعالیت دارند، زمین تنیس، ایروبیک از امکانات این بخش می باشد.حمام ترکی و سونا، اتاق بخار و ماساژ هم در این بخش فعالیت دارد.

هتل بوسفر شامل امکاناتی متنوع برای مسافران جوان نیز می باشد، سرزمین های بازی برای کودکان تازه به راه افتاده و موارد متنوعی شامل بطری آبگرم  و کالسکه برای کودکان.   

پیاده روی 10 دقیقه ای شما را به منطقه نیشینتاشی که برندهای معروفی در آن فعالیت دارند می رساند، بعد از خرید می توانید در رستوران و کافه های متنوعی که در این منطقه هستند وقت خود را سپری کنید.نزدیک هتل بیمارستان و کلینیک هم وجود دارد.

فرودگاه آتاتورک تا هتل 12 مایل فاصله دارد و در سایت نمره ای که به هتل داده اند 8.1 است.

2 ratings5/5

هتل های مرتبط