istanul Elite World Hotel


”امکانات8.1”
”نظافت8.3”
”راحتی8.1”
”موقعیت8.9”
”اینترنت8.4”
”امتیازهتل8.3”

درفاصله 50 متری از میدان تکسیم هتل 5 ستاره elite world واقع شده است.هتلی که دارای بسیاری از امکانات رفاهی از جمله اینترنت رایگان و امکانات رفاهی اتاق می باشد.وجود سرویس اسپا و رستورانهایی با منوی متنوع، کافه از مزایای دیگر این هتل میباشد.بیمارستان  Acıbadem در فاصله 651 متری میدان تکسیم واقع شده است.

اتاق های هتل elite world  با مدرن ترین طراحی ها تزیین شده است، فرش های زیبا، تلویزیون های هوشمند که در هریک از اتاق ها موجود  می باشد از دیگر مزایای این هتل است.

کیفیت غذا در این هتل بسیار بالا می باشد وجود منوی متنوع برای کلیه وعدها این هتل را به یکی ز پر طرفدارترین هتل ها تبدیل کرده است.در رابطه با تنوع نوشیدنی نیز میتوان به وجود انواع کافه ای ایتالیایی، فرانسوی و ترکی اشاره کرد .این هتل کلیه نیاز های شما را برطرف میکند بعنوان مثال اگر از رژیم غذایی خاصی استفاده میکنید میتوانید از منوی سلامت و سبک که در هتل سرو می شود استفاده نمائید.

امکانات ورزشی هتل شامل استخر سرپوشیده  برای بزرگسالان  و استخر برای بچه ها و سالن بدنسازی از امکانات ورزشی هتل میباشد.در کنار امکانات دیگر میتوان به حمام ترکی نیز اشاره کرد.

هتل elite world فاصله اندکی تا خیابان استقلال دارد.فرودگاه آتاتورک 15مایل  و فرودگاه استانبول 30مایل از این هتل فاصله دارند.مترو تکیسم نیز در فاصله 400 متری از هتل واقع شده است.امتیاز هتل elite world در سایت  8.3  ثبت شده است.

2 ratings5/5

هتل های مرتبط