istanbul Point Hotel


  • Point Hotel Istanbul
”امکانات7.9”
”نظافت8.1”
”راحتی8.0”
”موقعیت9.0”
”اینترنت8.4”
”امتیازهتل8.1”

فاصله 500 متری هتل point  تا میدان تکسیم این هتل را به یکی از پرطرفدارترین هتل ها بین مسافران تبدیل کرده است.اینترنت رایگان، خدامت اسپا، استخر سرپوشیده و مرکز مدرن بدنسازی از خدمات این هتل می باشد.

در مورد می توان به این مورد اشاره کرد که کلیه اتاق ها با دکوراسیون زیبا و نورهای لایت تزیین شده است، تمامی  اتاقها دارای پنجره می باشد ولی اتاق ها طوری ساخته شده است که شلوغی محیط بیرون از هتل آرامش شما را برهم نمیزند.شما می توانید در اتاق خود به تماشای تلویزیون مشغول باشید.

طبقه بالای هتل point  رستوران هتل واقع شده است که دیدن منظره بسفر لذت میل غذا را دو چندان میکند.صبح ها متنوع ترین منوی صبحانه سرو می شود.توصیه میگردد که نهار و شام را در این هتل از دست ندهید.

امکانات رفاهی در هتل point  شامل استخر سرپوشیده، سونا و حمام ترکی می باشد.در کنار امکانات ذکر شده می توان به سالن ماساژ و مرکز زیبایی که در هتل فعالیت دارد اشاره کرد.

فروشگاه و خدمات حمل و نقل بسیار، به راحتی در اطراف هتل قابل دسترسی می باشد.بیمارستان  و مراکز فروش بسیار در نزدیکی هتل point واقع شده است، وجود مراکز خرید متعدد  اطراف هتلpoint  این هتل را به یکی از هتل های مورد علاقه مسافرن تبدیل کرده است.

فرودگاه استانبول در فاصله 30 مایلی از هتل point واقع شده است.

4 ratings5/5

هتل های مرتبط