مراحل خرید آنلاین بلیط هواپیما از سایت بلیط جت:


ابتدا مرورگر خود را باز کنید و آدرس www.bilitjet.com  را وارد نمائید.

pic11
pic2

1-پس از وارد شدن به سایت در سمت راست صفحه  (به کجا پرواز میکنید) مسیر پروازی خود اعم از مبدا و مقصد و تاریخ سفر را مشخص فرمائید.

2- و یا از مسیرهایی که در وسط صفحه پیشنهاد شده انتخاب نمایید.

این سامانه با وارد کردن دومین از حرف از شهر لیستی از تمام شهرهای مشابه را برای شما باز میکند که از بین آنها شهر مورد نظر خود را پیدا و انتخاب میکنید.

بعد از انتخاب مبدا و مقصد و وارد کردن تاریخ سفر روی کلمه جستجو کلیک کنید:

3- در این قسمت از رزرو، وارد صفحه ای میشوید که سامانه کمترین و بهترین نرخ پروازی تا 15 روز آینده را نمایش میدهد و شما با کلیک روی تاریخ و قیمت مورد نظر وارد صفحه بعد خواهید شد.

pic3
pic4

4-در این قسمت میتوانید انتخاب ها را محدود به زمان پرواز، ظرفیت، نوع بلیط (چارتری یا سیستمی) و شرکت هواپیمایی ها انجام دهید:

5- بعد از کلیک برروی تاریخ مورد نظر لیستی از تمام پروازهای آن روز با نرخ ها و ایرلاینهای مختلف به شما نمایش داده میشود:

6و7-  بعد از اینکه مسیر و تاریخ خود را انتخاب و کلیک کردید وارد صفحه مشخصات مسافر خواهید شد. در این قسمت باید با دقت تمام اطلاعاتی که از شما خواسته شده را تکمیل نمایید:

در کادر (۱) نام خود را به زبان لاتین وارد نمایید.

در کادر (۲) نام خانوادگی خود را به زبان لاتین وارد نمایید.

در کادر (۳)برای پروازهای داخلی کد ملی و برای پروازهای خارجی شماره پاسپورت خود را بنویسید.

در کادر(۴)شماره موبایل خود را بنویسید.

در کادر (۵)عبارت امنیتی که در تصویر بالای کادر نمایان شده است را وارد نمایید، پس از اطمینان از صحیح وارد شدن اطلاعات بر روی دکمه رزرو کلیک نمایید.

pic5
pic6

8-در مرحله بعد مشخصات شما نمایش داده خواهد شد:

در کادر (۱) آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. (بلیط به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد)

 پس از آن بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب نمایید و روی دکمه کلیک کنید.“پرداخت”

 بعد از کلیک روی “پرداخت” سیستم به شما پیامی مبنی بر اطمینان از مشخصات وارد شده، زمان پرواز، مبدا و مقصد پرواز نمایش خواهد داد، پس از چک مجدد و اطمینان از صحت اطلاعات ،گزینه “از اطلاعات پرواز خود اطمینان دارم” را تیک نمایید و مجددا روی دکمه “پرداخت” کلیک نمایید.

بعد از آن شما به درگاه اینترنتی بانک وصل خواهید شد که باید شماره کارت بانکی، رمز دوم، کد CVV2 ، تاریخ انقضا را وارد نمایید و روی دکمه پرداخت کلیک نمایید.

پس از پرداخت حتما روی دکمه “تکمیل فرآیند خرید” کلیک کنید، در غیر این صورت وجه به حسابتان برگشت خواهد گشت و بلیط برای شما صادر نخواهد شد.

پس از پرداخت موفق بلیط برای شما به صورت آنی صادر شده و قابل رویت و چاپ می شود.

لینک دانلود بلیط هواپیما به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود در صورتیکه تلفن همراه شما به اینترنت متصل باشد شما قادر خواهید بود بلیط خود را دریافت نمایید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند خرید بلیط هواپیما با ما در تماس باشید.